Loading...
Top

Profesyonel Hizmet İçin Bizi Arayın

0536 668 7239

0216 345 8577

UZMAN Profesyonel Dezenfeksiyon Hizmetleri

Dezenfeksiyon Talebiniz Nedir?

Tek Seferlik Dezenfeksiyon

Belirleyeceğiniz tarihte, sertifikalı uzman ekiplerimiz tarafından ev, ofis, iş yeri, fabrika, otel, araç vb. tüm yaşam ve iş alanlarınızda tek seferlik sağlık bakanlığı onaylı dezenfeksiyon işlemidir.

Düzenli Dezenfeksiyon

Belirli periyodlarla, sertifikalı uzman ekiplerimiz tarafından ev, ofis, iş yeri, fabrika, otel, araç vb. tüm yaşam ve iş alanlarınızda sağlık bakanlığı onaylı düzenli dezenfeksiyon işlemidir.

Acil Dezenfeksiyon!

ACİL olarak sertifikalı uzman ekiplerimiz tarafından yapılan ev, ofis, iş yeri, fabrika, otel, araç vb. tüm yaşam ve iş alanlarınızda sağlık bakanlığı onaylı acil dezenfeksiyon işlemidir.

UZMAN Dezenfeksiyon Hizmetleri

Hakkımızda

Merhaba,
Firmamız 1997 yılında kuruldu. Faaliyet konularımızın kapsamını yıldan yıla artırdık. Sizlere her zaman daha kaliteli bir hizmet sunmaya çalıştık. Çünkü inanıyoruz ki, kaliteli yaşam için kaliteli hizmet alınır.

Uluslararası Standart Kalite ve Yönetim Sistemleri, ve çeşitli sertifikalarla Uzman’ ı daha da güçlendirdik, aranır bir firma olduk. Kamudan aldığımız izin ve yetkilerle bugün ülke genelinde binlerce noktada iş yapmış ve yapıyor olmanın birikimi ve gücüyle dünyayı kasıp kavuran Corona virüsüne karşı da dezenfeksiyon yapmaktayız.

Biz eğitimli ve yetkili bir dezenfeksiyon firmasıyız. COVID-19 la mücadelede kilit bir role sahibiz. Dünyayı sarsan bu salgına karşı tüm uzmanlarımız alarm durumdadır. Daha önce yaşadığımız Domuz Gribi, SARS ve Kuş Gribi gibi salgınlarda dezenfeksiyon yaptık. Bu salgınlarıda deneyimledik, uzmanlaştık. Tüm iç mekan ortamlarında hijyen ve dezenfeksiyon konusundaki birikimlerimizi sizinle paylaşmaktan size hizmete dönüştürmekten memnuniyet duyarız. COVID-19' un yayılmasını engelleyebilmek için özel istekler doğrultusunda dezenfeksiyon yapmaktayız. Biz işimizi ciddiye alıyoruz. Sağlığınızı önemsiyoruz.

Tümünü Göster Videoyu İzle

HİZMETLERİMİZ

Dezenfeksiyon Hizmetlerimiz

Su Deposu Dezenfekte ve Temizliği

Su Deposu İzolasyonu

Sebil Temizliği ve Ozonlaması

Baca Temizliği ve Mutfak Yağlı Kanal Temizliği

Haşere İlaçlama

Kemirgen İlaçlama

SİZİ ARAYALIM

Formu doldurun biz sizi arayalım veya bizi arayın 0536 668 7239

UZMAN DEZENFEKSİYON

Sertifikalarımız

Uluslarararsı Yetki Belgesi
Türke Loydu Güvenli Fümigasyon Belgesi
TSE Belgesi
Marka Tescil
Zirai Fümigasyon Ruhsatı
Biyosidal Ürün Uygulama İzin Belgesi
Baca Temizleme Yetki Belgesi
Mesleki Yeterlilik