Loading...
Top

UZMAN Dezenfeksiyon Hizmetleri

Hakkımızda

Merhaba,
Firmamız 1997 yılında kuruldu. Faaliyet konularımızın kapsamını yıldan yıla artırdık. Sizlere her zaman daha kaliteli bir hizmet sunmaya çalıştık. Çünkü inanıyoruz ki, kaliteli yaşam için kaliteli hizmet alınır.

Uluslararası Standart Kalite ve Yönetim Sistemleri, ve çeşitli sertifikalarla Uzman’ ı daha da güçlendirdik, aranır bir firma olduk. Kamudan aldığımız izin ve yetkilerle bugün ülke genelinde binlerce noktada iş yapmış ve yapıyor olmanın birikimi ve gücüyle dünyayı kasıp kavuran Corona virüsüne karşı da dezenfeksiyon yapmaktayız.

Biz eğitimli ve yetkili bir dezenfeksiyon firmasıyız. COVID-19 la mücadelede kilit bir role sahibiz. Dünyayı sarsan bu salgına karşı tüm uzmanlarımız alarm durumdadır. Daha önce yaşadığımız Domuz Gribi, SARS ve Kuş Gribi gibi salgınlarda dezenfeksiyon yaptık. Bu salgınlarıda deneyimledik, uzmanlaştık. Tüm iç mekan ortamlarında hijyen ve dezenfeksiyon konusundaki birikimlerimizi sizinle paylaşmaktan size hizmete dönüştürmekten memnuniyet duyarız. COVID-19' un yayılmasını engelleyebilmek için özel istekler doğrultusunda dezenfeksiyon yapmaktayız. Biz işimizi ciddiye alıyoruz. Sağlığınızı önemsiyoruz.

Videoyu İzle

UZMAN PROFESYONEL SERVİS

Dezenfeksiyon Hizmetleri İçin İletişime Geçin